Rendszergazda (devops) állás

Eljött az idő, hogy új rendszergazdával (devops) bővítsük kis csapatunkat. Ha szereted a kihívásokat, nem félsz új dolgokat tanulni, és nem esik nehezedre esetenként a megrendelőinknek is segíteni, akkor jó eséllyel pályázhatsz! Új adminisztrátorunk feladata szervereink és a rajtuk levő több ezer ügyfelünk tárhelyének karbantartása, konfigurálása, hibák elhárítása.

Ha úgy érzed megfelelsz az alábbi elvárásoknak, bátran küldd el fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével!

job@tarhelypark.hu

Kit keresünk?

Elvárások
Linux és virtualizáció (XEN) ismerete
Mert minden szerverünk virtualizálva van.
Parancssor, shell ismeret
Egy rendszergazdánál ez alap.
Hálózati ismeretek
Ezt nemigen kell magyarázni.
Apache/PHP/MySQL környezet ismerete
A tárhely szerverek így működnek.
Munkavégzéshez megfelelő angol nyelvismeret
Szeretünk új dolgokról olvasni, nem csak magyarul.
Docker, PHP, Ruby ismerete előny, de nem elvárás!
Ne aggódj, megtanulod!

Amit kínálunk
Barátságos kis csapat
Mi csak így tudunk dolgozni.
Érdekes, változatos feladatok
Részben ügyfeleinktől, részben új ötleteink kapcsán.
Rengeteg elégedett ügyfél
Az ország egyik legnagyobb tárhely szolgáltatója vagyunk.
Szakmai fejlődés támogatása
Szeretjük az új technológiákat.
Kávé, tea, ásványvíz, zene